top of page

IZI LLC Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım

IZI LLC Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım kayıtlarını açmış olmaktan dolayı müteşekkirdir. Temizliğe daha fazla Ben-liğin katılması fırsatını elde etmiş oluyoruz. Dr. Hew Len ile meditasyonda “ Herhangi bir Ben-lik Ho’oponopono ile Öz Ben-lik® için kayıt yaptırabilir.”

Herhangi bir Ben-lik, herhangi bir IZI LLC sponsorluğundaki Ho'oponopono ile Öz Ben-lik® sınıfına Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım katılımcısı olarak kaydettirilebilir. Aile bireyleri,çocuklar, eşler, erkek arkadaşlar, kız arkadaşlar, önemli diğer kişiler, arkadaşlar, işler, arabalar, evler, evcil hayvanlar, okyanuslar, nehirler, göller, dağlar, ve tüm Ben-lik'ler eğitime gelmeden katılabilirler. Kayıt Ettiren (kaydı ve ödemeyi yapan kişi) herhangi bir Katılımcı'yı (Ben-lik) kaydettirebilir. 2017 için, Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım katılımcısının,eğitime gelmeden katılması için Asya ülkeleri haricinde eğitimi daha önce  yapmış olmasına gerek yoktur.

Temel 2 Eğitimleri için, kayıt ettiren, Temel 2 Eğitimi gerekliliklerini kendisi ya da diğer katılımcı için yerine getirmelidir.

Adresleri Asya ülkelerinde olan Asyalı Kayıt Ettirenler'in Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım için kayıtları Asya ofisi vasıtasıyla yaptırmalıdırlar.Adresleri bu ülkelerde bulunan tüm Eski Sovyetler Birliği,Bulgaristan ve Israil Kayıt Ettirenleri, Eski Sovyetler Birliği,Bulgaristan ve Israil internet siteleri üzerinden kayıt yaptırmalıdırlar.

Ödeme ve kayıt tamamlandığında, katılımcı eğitim için Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım öğrencileri listesine eklenecektir. Temizlik kayıt ile başlar ve erken kayıt daha fazla temizliğe izin verir. Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım temizlik listesi her iş gününde Kamailelauli'I Rafaelovich, Constance ZHoku=Pana Webber & Mary Koehler-My Wild Irish Rose ile tüm IZI LLC Koordinator ve Eğitmenlerine yollanacaktır.

Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım İptal Politikası: Bir eğitimin iptal olması durumunda Tüm Dünya Eğitime Gelmeden katılım kaydı için ödenen ücret iade olmaz.Öğrenci kaydolduğunda,temizlik başlar. Bir eğitim iptal olduğunda, öğrenci, aynı Koordinatör üzerinden, o yıl içerisinde gerçekleşecek olan herhangi bir başka Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım sınıfına kayıt olabilir.  Biz hergün temizliğe devam edeceğiz, ve yeni kayıt olunan sınıfın temizlik süresinin bitiminde bir teşekkür notu yollayacağız.

Eğitim malzemeleri öğrenciye yollanmaz.Öğrencinin eğitim malzemelerini alabilmesi ve bu malzemelerin kullanım prosedürleri için eğitime Yeni Öğrenci olarak fiziksel olarak kendisinin katılması gerekir. Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım ile katılımcı olanlar eğitim öncesi ve süresince temizliğin tüm faydalarını elde ederler.

Dr. Hew Len'in Ho'oponopono ile Öz Ben-lik® eğitimleri için söylediği gibi :

"Bu yaşam, kendiniz olmak, kalben temiz olmak, korkudan ve endişeden özgürleşmek içindir. Ho'oponopono ile Öz Ben-lik® sizi, korku ve endişe olarak tekrarlayan hatıraların temizlenmesi vasıtasıyla  kendi saflık evinize taşır.

 

Kalbinizin saflığından otomatik olarak ışık gelir. Işık, aydınlık, sizin için mükemmel olanın tamamını sağlar : mükemmel aile ve iş, ilişkiler, mükemmel zenginlik kaynakları ve mükemmel yetenekler ve fikirler. 

 

ŞİMDİ sizin için her şey mevcut. Sadece siz seçim yapmak zorundasınız : korku ve endişe ile yaşamak ya da mükemmelliğin ışığıyla yaşamak".

Tüm Dünya Eğitime Gelmeden Katılım kaydı için açık olan Ho’oponopono ile Öz Ben-lik® eğitimleri:

 

 

bottom of page