Sena%20photo_edited.jpg

SENA ALP, Ho’oponopono ile Öz Ben-lik®’i (SITH®) 2012 YILINDA Mary Koehler-My Wild Irish Rose’dan öğrenmiştir. O zamandan beri temizlik yapmak onu yaşam biçimidir. Temizliğin hazinesini ve özgürlüğünü deneyimlemiştir.  Ho’oponopono tecrübesi ona birçok şeydeki mükemmelliği göstermiştir. Çok sıklıkla saflığı ve yaşamla bağlantıyı hissetmiştir. Sena için Ho’oponopono kim olduğumuzu hatırlamamız için bize verilmiş çok özel bir hediyedir.

MK.jpg

MARY KOEHLER-MY WILD IRISH ROSE

IZI LLC sponsorluğundaki Ho’oponopono ile Öz Ben-lik® eğitimlerinin Baş Eğitmeni ve Baş Koordinatörüdür. Mary Keohler eğitim alanında lisans derecesine sahiptir. İlk Ho’oponopono ile Öz Ben-lik® sınıfına 1997 yılında katıldı ve bir yıl sonra Oregon’daki eğitimleri koordine etmeye başladı. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güney Amerika, Avrupa, Sovyetler Birliği, Orta Doğu, Asya ve Avustralya’daki eğitimleri koordine etti ve bu eğitimlerde eğitmenlik yaptı. Baş Koordinatör ve Baş Eğitmen olarak, Dünya çapındaki Koordinatör ve Eğitmenlere, Ho’oponopono ile Öz Ben-lik® Eğitimlerinin programlanması ve geliştirilmesi konusunda destek olmaktadır. Mary Kehler ve eşi Kurt 7 çocuk büyüttüler ve büyük geniş bir aileye sahiptirler. Eşi ile birlikte Mary, Star LLC adı altında 116 akrelik ağaçlarla kaplı bir alanine sahibidir ve burayı yönetmektedir. Ho’oponopono ile Öz Ben-lik® sürecini aile hayatına ve sahip olduğu ormanın bakımına uygulaması yaşamsal işini çok daha kolay hale getirmiştir.

Şirin picture.jpg

ŞİRİN DURUK, psikoloji, bedenlenmiş hareket, farkındalık ve meditasyonun yanı sıra pek çok farklı şifa yönteminin de eğitimini aldı.
Ho'oponopono ile Öz-Benlik® ile karşılaşana kadar temel bir unsurun hep eksik kaldığını hissetti. 2009’da, Dr. Ihaleakala Hew Len ve Mary Koehler ile ilk sınıfına katıldı ve çok uzun bir zamandır aradığı anahtarı sonunda bulduğunu hissetti.
Ho’oponopono’yu, tüm mineral, hayvan, bitki, insan ve insan olmayan arkadaşları ve ailesi ile ilgili deneyimlerinin yanı sıra ülkesi Türkiye, Dünya Ana gezegeni, kozmos ve ötesi ile ilgili hayatının her alanındaki deneyimlerine de uygulamaya başladı. Tüm hayatın BİRLİĞİ ve kıymetliliği temeline dayanan Morrnah Nalamaku Simeona’nın muhteşem çalışması Ho'oponopono ile Öz- Benlik® hediyesi için her zaman şükran duymaktadır. Bu çalışma ona her an, sevginin ışığında içine bakmanın ve Benliğinin bütünlüğü ile bağlantı kurmanın TÜM hayata dair sorumluluk almanın ilk adımı olduğunu hatırlatmaktadır.