10.jpg

EMIL MOLDOVAN, MEng Ho’oponopono ile Öz Ben-lik® sürecini uygulamayı 2010 yılında Dr. Ihaleakala Hew Len ve Mary Koehler’den öğrendi, ve bu sürecin basitlik ve güç birleşiminden etkilendi. Ho’oponopono ile Öz Ben-lik®’in temizlik gereçlerini kullanmak ona, çarpıcı olarak, stres seviyesini azaltmada yardımcı oldu, hayatına huzur anlayışı, basitlik ve özgürlük getirdi. İş hayatında bu yaklaşım diğer bütün çalışmalardan, koçluk çalışmalarından ve daha önce uyguladığı metodlardan daha etkili oldu. Önceye göre, daha az çaba ile daha iyi sonuçlara ulaştı. Evli ve güzel bir eşi ve iki sevimli çocuğa sahip. Mühendislik Master’I sahibi ve şu anda bir konuşmacı ve Sağlık Koçu, iyi yaşam ve sağlık alanlarında kendi işini yürütmekte. Yaşamında, muazzam bir hediye olarak gördüğü Ho’oponopono ile Öz Ben-lik®’I uygulama şansına sahip olduğu için derinden minnettar. Serbest bırakmak ve İlahi Olan’a bırakmak ona Huzur, Berraklık ve Mutluluk getiriyor. Günden güne…

Şirin picture.jpg

ŞİRİN DURUK, psikoloji, bedenlenmiş hareket, farkındalık ve meditasyonun yanı sıra pek çok farklı şifa yönteminin de eğitimini aldı.
Ho'oponopono ile Öz-Benlik® ile karşılaşana kadar temel bir unsurun hep eksik kaldığını hissetti. 2009’da, Dr. Ihaleakala Hew Len ve Mary Koehler ile ilk sınıfına katıldı ve çok uzun bir zamandır aradığı anahtarı sonunda bulduğunu hissetti.
Ho’oponopono’yu, tüm mineral, hayvan, bitki, insan ve insan olmayan arkadaşları ve ailesi ile ilgili deneyimlerinin yanı sıra ülkesi Türkiye, Dünya Ana gezegeni, kozmos ve ötesi ile ilgili hayatının her alanındaki deneyimlerine de uygulamaya başladı. Tüm hayatın BİRLİĞİ ve kıymetliliği temeline dayanan Morrnah Nalamaku Simeona’nın muhteşem çalışması Ho'oponopono ile Öz- Benlik® hediyesi için her zaman şükran duymaktadır. Bu çalışma ona her an, sevginin ışığında içine bakmanın ve Benliğinin bütünlüğü ile bağlantı kurmanın TÜM hayata dair sorumluluk almanın ilk adımı olduğunu hatırlatmaktadır.