top of page

SENA ALP, Ho’oponopono ile Öz Ben-lik®’i (SITH®) 2012 YILINDA Mary Koehler-My Wild Irish Rose’dan öğrenmiştir. O zamandan beri temizlik yapmak onu yaşam biçimidir. Online olarak Amerika Birleşik Devletleri, Alaska ve Türkiye’de; yüz yüze Almanya, Romanya ve Türkiye’de eğitimler vermiştir. Temizliğin hazinesini ve özgürlüğünü deneyimlemiştir.  Ho’oponopono tecrübesi ona birçok şeydeki mükemmelliği göstermiştir. Çok sıklıkla saflığı ve yaşamla bağlantıyı hissetmiştir. Sena için Ho’oponopono kim olduğumuzu hatırlamamız için bize verilmiş çok özel bir hediyedir.

SD22.webp

ŞİRİN DURUK
Psikoloji, bedenli hareket, farkındalık ve meditasyonun yanı sıra birçok farklı şifa yöntemi okudu. Ho'oponopono® ile Öz Bne-lik’i öğrenene kadar her zaman önemli bir şeyin eksik olduğunu hissetti.
2009 yılında Dr. Ihaleakala Hew Len ve Mary Koehler-My Wild Irish Rose’dan ilk dersini alırken, hayatının her alanında derin bir değişim hissetti ve uzun zamandır aradığı anahtarı nihayet bulduğunu hissetti.
Ailesi, topluluğu, Doğa, Kozmos ve Tanrısal Olan ile ilişkileri de dahil olmak üzere tüm ilişkileri gelişti. Ho'oponopono'yu uyguladığında, Tanrısal Olan’ın sorunlara çözümlerinin her zaman sınırlı düşüncesinin, hayal gücünün ve beklentilerinin ötesinde olduğunu fark etti.
2017 yılında SITH® Eğitmeni oldu ve 2018 yılında Türkiye, İstanbul'da SITH® Eğitimlerini koordine etmek için ITREE şirketini açtı. Türkiye, Almanya ve Hawaii, ABD'de yüz yüze SITH® Dersleri ve Türkiye, İsveç ve Anchorage, Alaska, ABD'de ONLINE Dersler vermiştir.

bottom of page