top of page
I'm a title. Click here to add your own text and edit me.
hybiscus

IZI LLC SITH® Özel Seanslar 

IZI LLC, IZI LLC SITH® Özel Seanslarını açtığı için çok minnettar. IZI LLC SITH® Özel Seansı, bir öğrencinin yetkili bir IZI LLC Koordinatörü aracılığıyla yetkili bir IZI LLC Eğitmeni ile 1 saatlik SITH® özel seansına kaydolabileceği mini bir ders gibidir. Öğrenci, bir IZI LLC Koordinatörü ile IZI LLC SITH® Özel Seansına, bir derse kaydolmaya benzer şekilde, adı, adresi, telefonu, e-postası, katıldığı ders/sınıf seviyesi veya yeni öğrenci ve Eğitmen'e gönderilecek en fazla 500 harf/100 kelimeye kadar endişeler/sorular şeklinde kısa bir mesaj (isteğe bağlı) ile kaydolacaktır. Derslerde olduğu gibi, bu seanslar  da tavsiye vermekle ilgili değil, öğrencinin SITH® sürecini kullanma yolunu bulmasına yardımcı olmakla ilgilidir. Eğitmenin, Eğitmen'in kullanabileceği materyallerle hazırlanabilmesi için tüm öğrencilerin SITH® eğitim düzeylerine ilişkin bilgileri doldurmaları gerekmektedir. Temel II almış bir öğrenciye, SITH® Seansı yapabilmesi için Temel II sertifikasına sahip bir eğitmen sağlanmalıdır. Eğer bir öğrenci Temel II almışsa, öğrencinin Temel II onaylı bir Eğitmen ile bir oturuma kaydolmasını şiddetle tavsiye ederiz. Bu, öğrencinin yolunu bulmasına ve SITH'i kullanmasına yardımcı olur. IZI LLC Koordinatörleri, bunu yapacak bir Temel II Eğitmeninin olmaması durumunda Temel II Özel Seansını kabul etmeyebilir.

 

SITH® Özel Seanslar yaşamdaki endişelere nasıl yardımcı olabilir? 

SITH® Özel Oturumlarında, aşağıdaki endişelerle çalışmak için IZI LLC Eğitmeniyle birlikte çalışabilirsiniz:

İlişkiler

Sağlık

Finansal konular

Evlilik

Zihin sağlığı

Bağımlılıklar

Motivasyon eksikliği

Yaşam amacı

İş

Diğer endişeler

SITH® Özel Seansının temel amacı, öğrencinin SITH® sürecini kullanmanın yolunu bulmasına yardımcı olmaktır.

Enerjinizin bloke olduğunu ve ilerleyemeyeceğinizi hissediyorsanız SITH® araçlarını başlatabilirsiniz.

 

Eğer depresyon ya da çöküş yaşıyorsanız, nedeni size ne kadar açık görünse de, araçları gözden geçirip temizliğe başlayabilirsiniz.

 

Devam edecek enerjinizin olmadığını düşünüyorsanız yeniden başlayabilirsiniz.

 

Yolunuzu kaybettiğinizi hissediyorsanız ve gitmeniz gereken yol konusunda şüphe ve korkularınız varsa, yaratılmış olduğunuz Tanrısal benliğinize geri dönebilirsiniz.

 

Kararlılık ve sorumluluk eksikliği yaratabilecek bazı anılara ve şu anda ihtiyacınız olana odaklanan eğitmen, SITH® sürecini uygulamanızda size yardımcı olacak ve temizlik yapabilmeniz için Ho'oponopono ile ilgili soruları yanıtlayacaktır.

 

SITH® Özel Seans'ın amacı ilerlemeyi zorlaştıran anıları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak, karşı karşıya olduğunuz her şeyi temizlemenize, sıfıra dönmenize ve ilham almanıza olanak sağlamaktır.

 

SITH® Özel Seansı, öğrencinin yetkili bir IZI LLC Eğitmeni ile 1 saatlik özel oturuma kaydolabileceği mini bir ders gibidir.

Önemli Yönergeler:

1. IZI LLC Eğitmeni, öğrencinin katıldığı derse veya sınıfa bağlı olarak öğrenciye uygun materyalleri sağlar ve yalnızca öğrencinin katıldığı sınıftaki araçları kullanabilir ve materyalleri tartışabilir. IZI LLC Dersi almamış bir öğrenci Yine de Özel Seansa katılabilir ve bir dersten araçlar alabilir. IZI LLC Eğitmenleri öğrenciye SITH® araçlarını kullanma konusunda yardımcı olacaktır. Bu, zamanlamanın önemli olduğu bir ders gibidir, süre ayrılan 1 saati geçmez.

2. Ücretler için lütfen IZI LLC Koordinatörüyle iletişime geçin; ücretler, sınıf ücretlerine benzer şekilde bölgeye göre değişebilir. (IZI LLC Koordinatörü İletişim bilgileri için Bizimle iletişime Geçin'e tıklayın) https://www.self-i-dentity-through-hooponopono.com/contact-us/

3. Ödeme ve kayıt işlemi tamamlandıktan sonra öğrenci Kayıt listesine eklenecektir. Kayıt tamamlandığında temizlik başlar. Temizleme listesi her iş gününde bu 3 Bağlı Kuruluşa (Kamailelauli'I Rafaelovich, Constance ZHoku=Pana Webber & Mary Koehler-My Wild Irish Rose) ve seansı yapan Eğitmen'e yayınlanacaktır.

4. IZI LLC Eğitmenleri seansı kararlaştırılan sürenin ötesine uzatamaz ve oturum sonrasında soruları yanıtlayamaz. IZI LLC SITH® Özel Oturumu tamamlandıktan sonra BİZ ÖZGÜR KILINDIK! VE OLDU!

5. Öğrenciler İçin İptal Politikası: Kayıt olduğunuzda temizlik başlar. Kayıt tamamlandıktan sonra IZI LLC SITH Özel Seansları için diğer Koordinatöre veya Eğitmenlere para iadesi veya transfer yapılmaz.

6. Kayıt Detayları:

Özel seanslar randevu tarihinden sonraki 30 günden sonrası için planlanamaz.

7. Koordinatörler için Kayıt Politikası: Bir IZI LLC Eğitmeni müsait değilse, Koordinatör randevuyu başka bir yetkili eğitmenle tutacak ve eğer eğitmen yoksa randevunun yeniden planlanması gerekecektir.

8. Tüm seanslar ONLINE veya telefonla yapılır. YÜZ YÜZE seans yapılmamaktadır.

9. Eğitmen, öğrencinin sunduğu konu veya içeriğin uygunsuz olduğunu düşünürse, Eğitmen öğrenciye bunun uygunsuz materyal olduğunu söyleyecek ve öğrenciden tartışmayı değiştirmesini isteyecektir. Öğrencinin, öğretim elemanının yaklaşık bulduğu materyalle devam etmesi halinde, öğretim elemanının tek taraflı olarak dersi sonlandırma hakkı bulunmaktadır. Geri ödeme yapılmayacaktır.

Özet :

* Yalnızca SITH® Yetkili Eğitmenlerinin SITH® Özel Seansları yapması onaylanmıştır.

* Temizlik araçları ve bunların nasıl uygulanacağı ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları almış olduğunuz derslerden sorabilirsiniz. (Temel II öğrencileri bir Temel II Eğitmeni ile kayıt yaptırmalıdır)

* IZI LLC Eğitmeni, öğrencinin katıldığı ders veya sınıfa bağlı olarak öğrenciye uygun materyalleri sağlar ve yalnızca öğrencinin katıldığı sınıftaki araçları kullanabilir ve materyalleri tartışabilir.

* Eğitim almamış bir öğrenci yine de Özel Seansa katılabilir ve bir dersten araçlar alabilir.

* IZI LLC Eğitmeni, öğrenciye SITH® araçlarını kullanma konusunda yardımcı olacaktır.

* Seanslar, müsaitlik durumuna göre seçeceğiniz tarih ve saatte 60 dakika olarak planlanmıştır.

* Seanslar Eğitmen ve öğrenci tarafından ve onaylanan alanlar için bir tercüman tarafından yürütülür.

* SITH® Özel Seansı, Koordinatöre önceden gönderilen başvuruya göre gerçekleştirilecektir. Seans sırasında öğrenciler karşılaştığınız sorunlar, temizlik yöntemleri vb. konularda doğrudan eğitmene sorular sorabilirler.

* Hem başvurunuz hem de ödemeniz onaylandıktan sonra, başvurunuzu tamamlamak ve temizlik sürecini tamamlamak için bilgilerinizi IZI LLC'ye ve eğitmene göndereceğiz.

* SITH Özel seansının amacı IZI LLC yetkili Eğitmenlerin sorunu çözmesini veya tavsiye vermesini sağlamak değildir. Amaç, öğrenciye SITH® malzemeleri ve temizlik süreçleri hakkında netlik kazandırmak ve öğrenciye yolunu bulmak için SITH®'i nasıl kullanacağı konusunda yardımcı olmaktır.

Notlar: 

* Gönderildikten sonra herhangi bir düzeltme veya ekleme yapılamaz. Eklemek istediğiniz bir şey varsa lütfen ders sırasında eğitmene bildirin. * Koordinatör sizinle iletişim kurmak için e-postayı kullanacaktır, bu nedenle lütfen e-posta ayarlarınızı (Öğrenci e-postası) adresinden e-posta alabilmeniz için ayarlayın (E-postanızı kontrol edemiyorsanız, lütfen spam klasörünüzü kontrol edin)

* Koordinatör seanstan sonra kişisel bilgilerinizi sorumlu bir şekilde silecektir.

* Seans sırasında yalnızca siz katılabilirsiniz.

* Randevuların yalnızca 30 gün öncesine kadar verilebileceğini lütfen unutmayın. Kayıt olduğunuz anda temizlik başladığı için iptal ve iade yapılmamaktadır.

 

 

SITH® Özel Seans ücreti : 3.500 TRY

SITH® Özel Seans Gün ve Saatleri :  

Her Salı

 10.00-11.00, 12.30-13.30, 15.00-16.00, 17.30-18.30

Seans Dili : Türkçe veya İngilizce

bottom of page