Sena%20photo_edited.jpg

SENA ALP, Ho’oponopono ile Öz Ben-lik®’i (SITH®) 2012 YILINDA Mary Koehler-My Wild Irish Rose’dan öğrenmiştir. O zamandan beri temizlik yapmak onu yaşam biçimidir. Temizliğin hazinesini ve özgürlüğünü deneyimlemiştir.  Ho’oponopono tecrübesi ona birçok şeydeki mükemmelliği göstermiştir. Çok sıklıkla saflığı ve yaşamla bağlantıyı hissetmiştir. Sena için Ho’oponopono kim olduğumuzu hatırlamamız için bize verilmiş çok özel bir hediyedir.

Şirin picture.jpg

ŞİRİN DURUK, psikoloji, bedenlenmiş hareket, farkındalık ve meditasyonun yanı sıra pek çok farklı şifa yönteminin de eğitimini aldı.
Ho'oponopono ile Öz-Benlik® ile karşılaşana kadar temel bir unsurun hep eksik kaldığını hissetti. 2009’da, Dr. Ihaleakala Hew Len ve Mary Koehler ile ilk sınıfına katıldı ve çok uzun bir zamandır aradığı anahtarı sonunda bulduğunu hissetti.
Ho’oponopono’yu, tüm mineral, hayvan, bitki, insan ve insan olmayan arkadaşları ve ailesi ile ilgili deneyimlerinin yanı sıra ülkesi Türkiye, Dünya Ana gezegeni, kozmos ve ötesi ile ilgili hayatının her alanındaki deneyimlerine de uygulamaya başladı. Tüm hayatın BİRLİĞİ ve kıymetliliği temeline dayanan Morrnah Nalamaku Simeona’nın muhteşem çalışması Ho'oponopono ile Öz- Benlik® hediyesi için her zaman şükran duymaktadır. Bu çalışma ona her an, sevginin ışığında içine bakmanın ve Benliğinin bütünlüğü ile bağlantı kurmanın TÜM hayata dair sorumluluk almanın ilk adımı olduğunu hatırlatmaktadır.